Ünye Eren-2 Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Apartları

Ünye'de Yurtlar arasında tek özel suit odalara sahip işletme olmaktan sevinç duyarız. Bu konfordan yararlanmak için; +90 530 692 37 48 arayabilirsiniz.

Özel Suit Odalar

Özel Suit Odalar

Ünye İlçesinde Yurtlar arasında tek özel suit odalara sahip işletme olmaktan sevinç duyarız. Suit odalarımızın içerisinde, mutfak, buzdolabı, wc, bazalı ortapedik yatak, gardrop, komidin, sınırsız kablosuz ağ bağlantısı bulunmaktadır.

Güvenliğiniz Bize Emanet

Güvenliğiniz Bize Emanet

Yurdumuzda öğrencilerimizin güvenliği bize emanet, ortak alanlardaki faaliyetler 7/24 Kamera Sistemi ile kayıt altına alınmaktadır. Görüntülerin gizliliği yurdumuzun güvencesi altındadır. Üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Ders Çalışma Ortamı

Ders Çalışma Ortamı

Yurdumuzda öğrencilerimizin rahat bir ortamda ister ders çalışmalarını sağlamak amacıyla kurulan 150 kişilik bir etüt salonumuz bulunmaktadır. Bu salonda öğrencilerimiz isterse sosyal faaliyette de bulanabilmektedirler.

Kesintisiz Kablosuz Ağ

Kesintisiz Kablosuz Ağ

Yurdumuzda 7/24 kesintisiz ve ücretsiz kablosuz ağ sistemi bulunmaktadır. Telefon, tablet veya bilgisayarınızdan girebilirsiniz. İnternette kesintisiz iletişim adına 2 ağ vardır. Kablosuz ağ sistemimiz güvenliğiniz için özel yazılımla güvenlik altındadır.

Kendi Menünüzü Pişirin

Kendi Menünüzü Pişirin

Yurdumuzda öğrencilerimizi kendi yemeklerini yapabilecekleri her odada mutfak bulunmaktadır. İsterseniz kendi yemeğinizi yapın, isterseniz bir telefonla sipariş verin ayağınıza gelsin. Siz nasıl rahat edecekseniz biz onun için varız.

Ortak Kullanım Alanları

Ortak Kullanım Alanları

Yurdumuzda ortak kullanım alanları arasında çamaşırhane ve fitnes salonu bulunmaktadır. Öğrencilerimiz dilediği zaman sağlıklı yaşam adına spor yapabilmektedirler. Bunların yanında etüt salonu ve dinlenme salonları da hizmetlerimiz arasındadır.

Binalarımız ve Ulaşım

Ünye İlçesinde faaliyet gösteren Eren-1 ve Eren-2 adında iki adet Yüksek Kız Öğrenci Apartımız bulunmaktadır.

Yönetim Kadromuz....

Eren-1 ve Eren-2 Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Apartlarımız da beş kişilik yönetim kadromuz bulunmaktadır.

img

Sizlere daha iyi hizmet vermek adına beş kişilik yönetim kadromuz bulunmaktadır. Kurucu Muammer EREN, Eren-1 Ünye Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Apart Müdürü Emine EREN ve Ümit EREN, Eren-2 Ünye Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Apart Müdürü Kübra TOZAN ve Erkut EREN dir. Güvenilir hizmet anlayışından ödün vermemekteyiz. Yönetim kadromuzun başında Kurucu Müdürümüz Muammer EREN +90 530 692 37 48 bulunmaktadır. Kendisi uzun yıllar Apart işi ile uğraşmakta ve tecrübelidir.

Güncel haberler

Yurdumuzun kampanyaları, kayıt dönemleri ve ilginiz çekeceğini düşündüğümüz haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Ünye’de Yurt Yeri

Ünye’de Yurt Yeri Üniversite yerleşke alanı tahsisi, Huzur evi arsa temini gibi önemli çalışmaların ardından, yurt yapımı için arsa temini de sağlanmış oldu. Ünye’de Üniversite yerleşke alanından sonra Yurt yeri de tamam; Üniversite alanının Ordu Üniversitesine Daha fazlasını oku

Ramazan Ünyede Yaşanır

Ramazan Ünyede yaşanır, Ramazan ayının huzur ve coşku ortamı tüm İslam âlemini sararken, mübarek ayın girmesi ile birlikte Ünye’de gerçekleştirilen etkinlikler vatandaşların Ramazan akşamlarını dolu dolu geçirmelerini sağlıyor.Her yıl geleneksel hale Daha fazlasını oku

Göster
Gizle
Sohbete başla
Yardım edebilir miyim?